Hotel Albatros Praha

Hotelu Albatros Praha 11 Hotelu Albatros Praha 12 Hotelu Albatros Praha 13 Hotelu Albatros Praha 14 Hotelu Albatros Praha 15 Hotelu Albatros Praha 16 Hotelu Albatros Praha 17 Hotelu Albatros Praha 18 Hotelu Albatros Praha 19 Hotelu Albatros Praha 20 Hotelu Albatros Praha 21 Hotelu Albatros Praha 22

.Botel Albatros je nejvyhledávanější botel v centru Prahy a to díky vynikající lokalitě, jíž dominuje historické centrum Prahy. Krásu historických památek v Praze např. Staroměstské náměstí, se svou dominantou Pražským orlojem, naleznete pouhých pět minut chůze od svého ubytování v botelu Albatros.


Všechny pokoje v našem botelu jsou vkusně vyzdobeny a interiér obložen dřevem. Díky krásnému výhledu na dominanty Prahy z botelu Alabatros, je pobyt u nás nejen levné ubytování v centru Prahy, ale především romantický zážitek. Každý pokoj má vlastní koupelnu a toaletu, navíc je pak samozřejmostí každého pokoje telefon a satelitní televize pro večerní oddech. Snídaně je obsažena v ceně ubytování a hosté mají možnost přikoupit si polopenzi.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: botel-albatros@toprague.cz
Adresa: nábř. Ludvíka Svobody Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Albatros Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Albatros Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 12:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu

+ Přidat další typ pokoje ...
1 x Dvoulůžkový pokoj100 EUR

Celkem za pobyt:

100 EUR
cca. 2500 Kč *

Ceny jsou uvedeny včetně snídaně a DPH.
* Základní měnou hotelu je euro (EUR), platba je možná i v Kč kurzem platným v den platby.

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.Hotel Albatros Praha na mapě:

TOPlist